×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
БОШ АРМ 37 ЕЛЕКТРИЧНА КОСИЛКА 1400W 37cm

КОСИЛКА 1400W 37cm

11.813 ден 15.750 ден

Заштедувате 3.938 ден.

Опис

  • Иновација: Чешел за трева кој го коси вашиот тревник до самата ивица.
  • Голема заштеда на простор благодарејќи на интелегентна конструкција и компактен дизајн.
  • Голема сила: 1400 W Powerdrive – моторот обезбедува и лесна работа и при висока трева.
  • Ергономски дизајн на Ergoflex рачката за совршено ракување и носење.
  • Едноставно користење Powerdrive мотор безбедуваат лесно користење.
  • Корпа за трева од 40 литри за поголем капацитет на прибирање на тревата.
  • Едноставно подесување на висината со централизирана рачка.

Спецификација на продуктот

Сила на моторот1400 W
Дијаметар на сечење37 cm
Висина на сечење20-70 мм
Капацитет на корпа40 лит.
Тежина

12 kg


Карактеристики

Земја на потекло Германија
Бренд Бош
Боја Зелена
Моќност 1400W
Тежина 12кг

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции