×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
НГ ЕЛКА 150 СМ АЛЛИСОН СПРУС ЗАСНЕЖЕНА

СПРУС ЗАСНЕЖЕНА

7.990 ден

Количина:

Опис

Луксусна елка Алисон Фростед, чудесна, традиционална елка, со изглед налик на снег за да ви го даде вистинското Божиќно чувство на отворено.

Доаѓа во комплет со многу цврст држач кој лесно се склопува.

Димензија 150 см


Карактеристики

Бренд Меркур

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции