×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ХОМИ ТЕНДА 200Х150 П2001 1100 ЗГЛОБ СИВА

1100 ЗГЛОБ СИВА

10.990 ден

Количина:

Опис

Бела алуминиумска рамка, обложена во прав, со челична рачка за рачно работење, полиестерска ткаенина 280g / m2 со PU слој и заштита од УВ 50+, прилагодлив наклон до 45 °, монтажа на ѕид или таван.

Карактеристики

Тип Зглобна
Земја на потекло Кина
Бренд Хоми
Димензија 200x150

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции