×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-10%

БЛИСТ Б1 ЕКО ПЕЧКА ЦВРСТО ГОРИВО 7-8 КЊ (54КГ)

ГОРИВО 7-8 КЊ (54КГ)

Достава 690 мкд.

7.731 ден 8.590 ден

Заштедувате 859 ден.

Форма за нарачка

Опис


Blist B1 EKO печка на цврсто гориво.

Карактеристики


Моќност 7-8kw
Земја на потекло Србија
Бренд Блист
Тежина 54кг
Димензија 465x390x800 мм

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции