×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
БОШ AdvancedRotak 750 ЕЛЕКТРИЧНА КОСИЛКА

ЕЛЕКТРИЧНА КОСИЛКА

22.520 ден

Опис

Снага на мотор (поwer drive): 1700 W
ширина сечење: 45 cm
Прецизно сечење до ивица: благодарение на чешел за трева 
подесување на висина сечење: 7 позиции (od 20 do 80 mm)                                                                                                                                                                                                       предна решетка од брусен алауминиу                                                                                                                                                                                                                                                    ниско ниво на бучава: 75% to 89 dB             
Капацитет магацин: 50 l     
заштита од прегревање на мотор                                       
Ергономска Ergoflex дршка              
Тежина: 16 kg.             
Обем на испорака: КАРТОН

 


Карактеристики

Земја на потекло Германија
Бренд Бош
Боја Зелена
Моќност 1700W
Тежина 16кг

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции