×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.




-15%

МТД КОСИЛКА ЕЛЕКТРИЧНА СМАРТ 32 Е 1000 њ

  • Категорија: Косилки
  • Производител: МТД
  • Шифра: 09006170
  • Баркод: 400842386119

СМАРТ 32 Е 1000 њ

3.560 ден 4.189 ден

Заштедувате 629 ден.

Опис


Распон на шишање : 31 cm

Тежина: 7,5 kg

4 тркала

Моќност: 1000 W

Капацитет на корпа: 27 l

Три нивоа на косење

За тревна површина до 200 m2


Карактеристики


Моќност 1000W

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции