×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

БОШ АГОЛНА БРУСИЛКА ГВС 1000 Ф125мм

  • Категорија: Брусалки
  • Производител: БОШ
  • Шифра: 09048930
  • Баркод: 316514087630

ГВС 1000 Ф125мм

6.714 ден 7.899 ден

Заштедувате 1.185 ден.

Количина:

Опис

Навој на вретено M 14
Дијаметар на дискот 125 mm
Дијаметар на гумен диск 125 mm
Дијаметар на лончеста четка 75 mm
Димензија на брусилката (должина) 297 mm
Димензија на брусалката (висина) 103 mm

Карактеристики

Земја на потекло Германија
Тип Професионална
Бренд Бош
Боја Сина • Сребрена
Материјал Алуминиум
Ударна моќ 1300W
Номинална брзина 11.500 вртежи во минута
Тежина 2,3кг

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции