×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

БОШ АГОЛНА БРУСИЛКА ГВС 750 Ф115 СТАНДАРД

  • Категорија: Брусалки
  • Производител: БОШ
  • Шифра: 09049550
  • Баркод: 316514082332

ГВС 750 Ф115 СТАНДАРД

4.548 ден 5.350 ден

Заштедувате 803 ден.

Количина:

Опис

Дијаметар на плоча: 115 мм

Навој за  вретено мелење: М 14

Димензии на алатот (ширина) 73 mm

Димензии на алатот (должина) 270 mm

Димензии на алатот (висина) 100 mm


Карактеристики

Земја на потекло Германија
Бренд Бош
Боја Сина
Тип Хоби
Ударна моќ 750W
Материјал Алуминиум
Номинална брзина 2,800-11.000 вртежи во минута

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции