×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

БОШ АГОЛНА БРУСИЛКА ГВС 750С Ф125

  • Категорија: Брусалки
  • Производител: БОШ
  • Шифра: 09052781
  • Баркод: 316514093806

ГВС 750С Ф125

5.313 ден 6.250 ден

Заштедувате 938 ден.

Количина:

Опис

Со потенциометар  

Функција за избор на брзина со можност на регулација на број на втрежи од 2.800 до 11.000 вртежи во минута  

Лесна контрола и едноставно ракување  

Подобрено ладење за време на подолготрајна работа  

Нов тип на мотор со голема снага  

Ергономски дизајн за полесно ракување и помалку замарање на рацете  

Подобрен проток на воздухот поради контрола на зголемена температура  

Јачина        750 W  

Број на вртежи во празен од        2.800 – 11.000 min-1  

Навој на вретено        M 14  

Дијаметар на дискот        125 mm  

Дијаметар на гумен диск        125 mm  

Дијаметар на лончеста четка        75 mm  

Димензија на брусилката (должина)        270 mm  

Димензија на брусалката (висина)        100 mm  

Тежина        1.8 kg  

Прекинувач        Двоен  


Карактеристики

Земја на потекло Германија
Тип Професионална
Бренд Бош
Боја Сина

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции