×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
АЛ-КО БЕНЗИНСКА КОСИЛКА EASY 4.60 SP-S

EASY 4.60 SP-S

19.990 ден

Количина:

Опис

Функција косење, собирање
Ccm мотор 140
Моќ kW 2
Куќиште за косилка Челичен лим
Мотор AL-KO Tech 140
Брзина на возење тип 1
Погон погон
Тркало O напред / назад 200/250
Работна ширина во см 46
Висина на сечење 30-75 мм
Прилагодување на висината на централното сечење, 7 позиции
вртежи во минута 2.900

Карактеристики

Бренд Алко
Моќност 2kw
Тежина 28.1кг

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции