×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
АЛ-КО БЕНЗИНСКА КОСИЛКА EASY 5.10 SP-S

EASY 5.10 SP-S

22.990 ден

Количина:

Опис

Прилагодување на висината на централното сечење со еден зафат
Оптимално резултат на косење и собирање резултат на аеродинамичката форма на куќиштето
Функција 4INONE (задно исфрлање, собирање, мулчирање, странично исфрлање)
Погонско тркало со топчести лежишта за лесен напредок
Погон на задните тркала со една брзина
Ергономски дизајнирана рачка со удобен зафат за неуморна работа
Платно корпа што не зафаќа простор за време на складирањето
предна рачка за лесен транспорт

Карактеристики

Бренд Алко

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции