×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

АЛ-КО БЕНЗИСКА КОСИЛКА EASY 4.2 P-S

EASY 4.2 P-S

17.839 ден 20.990 ден

Заштедувате 3.151 ден.

Количина:

Опис

Куќиште за косилка Челичен лим
Мотор AL-KO Tech 140
Вози бр
Тркало O напред / назад 175/200 мм
Работна ширина во см 42
Висина на сечење 30-75 мм
Прилагодување на висината на централното сечење, 7 позиции
вртежи во минута 2.900

Карактеристики

Бренд Алко
Тежина 25кг
Моќност 2,1кw
Димензија 142 x 54 x 104 см

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции