×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

АЛ-КО ТРИМЕР БЕНЗИСКИ БЦ500Б

БЦ500Б

8.321 ден 9.790 ден

Заштедувате 1.469 ден.

Опис


Тип бензин
Дијаметар на навој 2,4 мм
Ширина на сечење 41 см
Дијаметар на цевка 26 мм
Должина 1,83 м
Моќност на моторот 1250 W
Резервоар за гориво 0,9 л
Поместување 39,8 кубика

Карактеристики


Бренд Алко
Тежина 7.7кг

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции