×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ИНТЕКС ВОДЕН ЦЕНТАР СВЕТИЛНИК 218Х188Х99 СМ

СВЕТИЛНИК 218Х188Х99 СМ

4.250 ден

Количина:

Опис

Базенот е погоден за деца од 2 години па нагоре.


Боја: Повеќебојна
Материјал: винил 0,28 мм
Димензии: 218 x 188 x 99 cm (Д x Ш x В)
Капацитет (13 cm висина на ѕид): 182 L (48 gal)
Максимална граница на тежина: 81 кг
Вклучува риболовен стап на надувување, две риби, шест топки за да се вклопат во ѕидот
Подлога за слетување за дополнително полнење
Прикачете градинарско црево за да ги одржувате децата ладни со распрскувачот за вода
Приклучок за одвод на подот на базенот

 


Карактеристики

Бренд Интекс

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции