×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

АПАРАТ ЗА ЗАВАРУВАЊЕ АГРИНА 60-200А ВХ1-200С2

АГРИНА 60-200А ВХ1-200С2

5.312 ден 6.250 ден

Заштедувате 938 ден.

Опис


АПАРАТ ЗА ЗАВАРУВАЊЕ

Карактеристики


Земја на потекло Кина
Бренд Агрина
Тежина 22,5кг

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции