×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

АПАРАТ ЗА ЗАВАРУВАЊЕ АГРИНА 60-250А ВХ1-250С2

АГРИНА 60-250А ВХ1-250С2

6.247 ден 7.350 ден

Заштедувате 1.103 ден.

Опис


Апарат за заварување со електроди наменет за заварување на разни метали со разни дебелини. Располага со рачка и тркалца кои овозможуваат максимална мобилност на апаратот. Доаѓа во комплет со заштитна маска, штипка и рачка заварување.

Напон: 50 Hz :  220 V

Излезен напон: 48 V

Јачина на струја: 60 - 250 A

Големина на електроди: Omin-max : 2 – 5 mm

 


Карактеристики


Земја на потекло Кина
Бренд Агрина
Тежина 24кг

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции