×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

ВИЛО ПОТОПН ПУМПА ТЦ40/10 ЗА ОТПАДНИ ВОДИ

ЗА ОТПАДНИ ВОДИ

13.336 ден 15.690 ден

Заштедувате 2.354 ден.

Опис


Максимална висина на испорака: 10 м
Продуктивност: 13 м3 на час
Моќност: 400W
Максимален работен притисок: 2 бари
Слободен сферичен премин: 10 mm
Напојување: 230 V
Должина на кабел: 5м
Максимална длабочина на потопување: 5 м
Испумпана средна температура: од 3 до 40 степени.
Класа на изолација: F
Класа на заштита: IP 68
Поврзување 1 1/2 "

Карактеристики


Моќност 400W
Бренд Вило

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции