×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

ИСКРА БРУСАЛКА Ф115мм 600W С1М ЏФ

600W С1М ЏФ

1.691 ден 1.990 ден

Заштедувате 299 ден.

Опис


600 W јачина
11000 rpm во празен од
115 mm макс. големина на диск
М14 големина на браник
Подесива рачка

Карактеристики


Моќност 600W
Бренд Искра
Тежина 1,7кг

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции