×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

МАДАЛ ПОТОПНА ПУМПА 3/1 900Њ

900Њ

4.071 ден 4.790 ден

Заштедувате 719 ден.

Опис


,Главни технички параметри: Потопна пумпа со специјална конструкција за испцрпување на нечиста вода до "суво". Со можност за подесување на должината на кабелот на пловката. Наменета за средно "heavy duty" работи. Проток 13000l/h, моќност 900W, кабел 10m, дијаметар на излезно грло: 1“, 1 1/4“ и 1 1/2“. маса 4,kg.

Карактеристики


Бренд Екстол

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции