×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
БОШ АКУМ. ОДВРТУВАЧ ШТРАФЦИГЕР БОШ ГО

ШТРАФЦИГЕР БОШ ГО

4.250 ден

Количина:

Опис

Режим на двојно активирање: притиснете активирано или притиснете го копчето
• Електронска сопирачка
• Повеќе поставки на вртежниот момент
• Ротација напред / назад
• Поврзување на кабел за полнење: Микро USB
• Мини L-BOXX

Карактеристики

Земја на потекло Германија
Бренд Бош
Боја Сина
Тип Хоби
Материјал Алуминиум
Тежина 0,28кг (без батеријата)
Номинална брзина 360-360 вртежи во минута

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции