×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
АДЛЕР ДИГИТАЛНА ВАГА ЗА КУЈНСКА АД3133 7 ПАРАМЕТР

КУЈНСКА АД3133 7 ПАРАМЕТР

1.599 ден

Количина:

Опис

Оценува 7 клучни хранливи параметри: калории, натриум, јагленохидрати, растителни влакна, протеини, масти и холестерол на пондерирани храна или состојки;
Капацитет 5кг;
Точност до 1g;
База на податоци на 999 различни прехранбени производи;
Може да меморира и повика до 99 евидентирани хранливите вредности;
5мм калено стакло платформа;
Голем светлечки ЛЦД дисплеј со висина од 32мм;
Индикатор за преоптоварување;
Индикатор за ниско ниво на батерија;
Работи со 1 x 9V алкална батерија

Карактеристики

Бренд Адлер

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции