×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
АДЛЕР ПЕГЛА НА ПАРЕА АД50 30 3000 Њ

30 3000 Њ

1.250 ден

Количина:

Опис

Моќност: 1800-2200W

Максимална моќност: 3000w

Керамичка навлака на плоча

Променлива пареа до 20 g / min.

Спреј функција

Систем против создавање на каменец

Систем против капење

Самочистење

Зафатнина на резервоар 310мл


Карактеристики

Моќност 3000W
Бренд Адлер

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции