×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

БОШ АРМ 32 КОСИЛКА

  • Категорија: Косилки
  • Производител: БОШ
  • Шифра: 09014557
  • Баркод: 316514078581

5.890 ден 6.930 ден

Заштедувате 1.040 ден.

Опис


БОШ АРМ 32 КОСИЛКА

Карактеристики


Земја на потекло Германија
Бренд Бош
Боја Зелена
Моќност 1200W
Тежина 6,8кг

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции