×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ИНТЕКС БАЗЕН 488Х122 СМ СО МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА

СО МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА

51.990 ден

Количина:

Опис

Intex 26326 Ultra Frame 488x122cm монтажен базен со  пумпа.

 Карактеристики:

 Капацитет 19156 литри (90%),

 димензии: 488x122cm,

филтер пумпа со капацитет 4.500 литри на час (Потребно е 5-6 часа да работи дневно),

тежина 103,3кг.

Време на склопуваењ 45 минути (мерено време ако склопуваат две лица).

Упатство и ЦД со видео за склопување во пакувањето.

Intex Ultra Frame е одличен освежувач во топлите летни денови. Дното и страните на базенот се направени од SUPER-TOUGH(r) трислоен материјал кој се состои од полиестерски потпорен слој со двојно ламиниран ПВЦ материјал. Отпорен е на бензин, масло, солена вода, носење, површини и сончеви зраци.

Базените се со масивна конструкција.
Долготраен живот.
XTR технологија.

 


Карактеристики

Бренд Интекс
Димензија 488x122

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции