×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
БОШ АСБ 10.8 ЛИ СЕТ АКУМ. НОЖИЦИ ЗА ГРМУШКИ И ТРЕВА

НОЖИЦИ ЗА ГРМУШКИ И ТРЕВА

11.300 ден

Опис

Li батерија 3,6 V, Растојание на нож 8 mm, Растојание на нож 8 mm, ширина сечиво за трева 80 mm, должина сечиво 80//120 mm, ласерски изработени ножеви заквалитетно сечење, SDS системи змена на нож, функција против блокирање, време на полнење 3,5h, време на користење со едно полнење дo 50 min. Тежина 0.55 kg.                                                                 
Обем на испорака: нож за ограда; нож за трева; полнач и мека торба

Карактеристики

Земја на потекло Германија
Бренд Бош
Боја Зелена
Тежина 0,55кг

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции