×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

БОШ ЕЛЕК. ТРИМЕР ЗА ТРЕВА АРТ 35

АРТ 35

6.230 ден 7.330 ден

Заштедувате 1.100 ден.

Опис


Снага на мотор 600 W ,

пречник на круг на сечење 35 cm ,

систем сечење Калем за конец/жица ,

Брзина сечење 8.000 o/min ,

Тежина 4,6 kg 


Карактеристики


Земја на потекло Германија
Бренд Бош
Боја Зелена
Моќност 600W
Тежина 4,6кг

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции