×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-13%

БОШ ЕЛЕК. ШЛАЈФЕРИЦА ПСС 200 АЦ

ПСС 200 АЦ

2.599 ден 2.990 ден

Заштедувате 391 ден.

Опис


Навој на вретено M 14
Дијаметар на ротација 2 mm
Димензија на хартија 93 x 185 mm
Број на вибрации во празен отвор 24.000 opm


Карактеристики


Земја на потекло Германија
Тип Професионална
Бренд Бош
Боја Зелена
Материјал Алуминиум
Ударна моќ 200W
Тежина 1.6кг

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции