×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

БОШ ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР ЗА ТРЕВА EasyGrassCut 23

ЗА ТРЕВА EasyGrassCut 23

2.439 ден 2.870 ден

Заштедувате 431 ден.

Опис


280 W, пречник сечење 23 cm, број на обртаи: 12,500 о/min; систем сечење - конец/жица, дебелина / должина конец/жица за сечење 1,6 mm / 8 m, автоматско Pro-Tap подесување, две рачки. Тежина 1,9 kg.
Обем на испорака: конец/жица; картонско паковање.

Карактеристики


Земја на потекло Германија
Бренд Бош
Боја Зелена
Моќност 280W

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции