×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

КМС САД ЗА ВИНО 100 Л СО ЧЕП (ИНОКС)

ЧЕП (ИНОКС)

7.386 ден 8.690 ден

Заштедувате 1.304 ден.

Опис


Капацитет 100 l, нерѓосувачки челик, пловечки капак, покривка за прашина, пластична чешма.


Карактеристики


Волумен 100л
Бренд Малерич

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции