×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-25%

БОШ ПЕРАЧ AdvancedAquatak 150 БАРИ, 2200W, 480Л/ЧАС

150 БАРИ, 2200W, 480Л/ЧАС

24.338 ден 32.450 ден

Заштедувате 8.113 ден.

Количина:

Опис

Макс. притисок: 150 bar
Снага на мотор: 2.200 W
Макс. проток: 480 l/h
Макс. температура проток: 40 °C            
должина на црево: 8 m (PVC)                                                                                                                                                                                                                                                                    должина на напонски кабел: 5м
Тежина (без прибор): 21 kg
Обем на испорака: Бош метален пиштол, ролна за црево, Стабилна Џет-Фан млазница, рото млазница,
млазница под агол од 60 степени, стандардна млазница, НР сад за пена, метален филтер за вода, КАРТОН
 


Карактеристики

Земја на потекло Германија
Бренд Бош
Боја Зелена
Тежина 21кг

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции