×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
БОШ ПЕРАЧ EasyAquatak 110 110 БАРИ, 1300W, 330Л/ЧАС

110 БАРИ, 1300W, 330Л/ЧАС

6.293 ден 8.390 ден

Заштедувате 2.098 ден.

Количина:

Опис

Макс. притисок: 110 bar
Снага на мотор: 1.300 W
Макс. проток: 330 l/h
Макс. температура проток: 40 °C
должина на кабел: 5 m             
должина на црево: 3 m (PVC)
Тежина (без прибор): 3,8 kg
Стабилна Џет-Фан млазница, рото млазница, Млазница за детергент под висок притисок 450мл, КАРТОН


Карактеристики

Бренд Бош
Моќност 1300W
Тежина 3,8кг

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции