×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-25%

БОШ ПЕРАЧ UniversalAquat. 130 БАРИ, 1700W, 380Л/ЧАС

130 БАРИ, 1700W, 380Л/ЧАС

11.213 ден 14.950 ден

Заштедувате 3.738 ден.

Количина:

Опис

Макс. притисок: 120 bar
Снага на мотор: 1.500 W
Макс. проток: 350 l/h
Макс. температура проток: 40 °C
должина на црево: 5 m (PVC)          
Тежина (без прибор): 3,8 kg
Обем на испорака: Филтер за вода,5м црево за висок притисок, сад за детерѓент 450ml,
Стабилна Џет-Фан млазница, рото млазница, пиштол за висок притисок, Млазница за детергент под висок притисок 450мл, КАРТОН


Карактеристики

Земја на потекло Германија
Бренд Бош
Боја Зелена
Моќност 1500W
Тежина 3,8кг

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции