×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-10%

ТИМ СИСТЕМ ПЕЧКА МАГИЧНА 10 КЊ 86Х52Х48 СМ 65 КГ

10 КЊ 86Х52Х48 СМ 65 КГ

Достава 690 мкд.

12.591 ден 13.990 ден

Заштедувате 1.399 ден.

Опис


Моќ: 7 kW
Погоден за простории до 39 m2
Големина ( a x b x h /cm) : 85 x 50 x 45/cm
Димензии на ложиште ( a x b x h /cm)  260 X 320 X 345
Тежина : 61 кг
Вид гориво: дрво, брикети, јаглен
Офарбана во огноотпорни бои
Огноотпорно стакло на вратата
Пречник на одводот за дим 120мм
Челична горна плоча и врата
Опремен со два рачни амортизери:
–преден амортизер за контрола на довод на воздухот
– амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот

Карактеристики


Моќност 10kw
Бренд Тим Систем
Димензија 86x52x48

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции