×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-10%

ТРГОПРОДУКТ ТАЛИА ЕКО С СО РЕРНА 5,5кв 60кг

СО РЕРНА 5,5кв 60кг

Достава 690 мкд.

10.791 ден 11.990 ден

Заштедувате 1.199 ден.

Опис


ТРГОПРОДУКТ ТАЛИА ЕКО С

Карактеристики


Моќност 5,5kw
Бренд Бела Талиа
Тежина 60кг

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции