×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

БОШ УБОДНА ПИЛА ПСТ 650

  • Категорија: Пили
  • Производител: БОШ
  • Шифра: 02002089
  • Баркод: 316514065327

2.933 ден 3.450 ден

Заштедувате 518 ден.

Количина:

Опис

Моќност - 500 W
Број на вртежи - 3.100 min-1
Тежина - 1.6 kg
Длабина на сечење на дрво: 65mm
Длабина на сечење на челик: 4mm

Карактеристики

Земја на потекло Германија
Бренд Бош
Боја Зелена
Материјал Алуминиум
Ударна моќ 500W
Тежина 1.6кг

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции