×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ГРИФО ДРОБИЛКА ЗА ГРОЗЈЕ МИНИ ПМН 16 (50001)

МИНИ ПМН 16 (50001)

6.500 ден

Опис


Овој млин за грозје се карактеризира со бункер од не'рѓосувачки челик и пластични ролери од 220 мм. Ова е најмалиот млин за грозје во целиот аспртиман на Грифо. Благодарение на висококвалитетните материјали  на изработка и внимателно избраните детали, лесен е за употреба и многу корисен. Под бункерот има челична лакирана рамка; ротирањето е со рачна дршка, која го прави движењето на ролерите и го притиска грозјето. Запчаниците се од пластика а тоа обезбедува  долготрајност и подобар  и побезбеден третман на грозјето.Карактеристики


Бренд Грифо

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции