×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

ФЕРРО БАТЕРИЈА КУЈНА СРЕБ СРЕБРЕНА ЗУМБА (Б3А4С)

  • Категорија: Чешми
  • Производител: ФЕРРО
  • Шифра: 09044927
  • Баркод: 200000396057

СРЕБРЕНА ЗУМБА (Б3А4С)

2.508 ден 2.950 ден

Заштедувате 443 ден.

Количина:

Опис

ФЕРРО БАТЕРИЈА КУЈНА СРЕБ

Карактеристики

Бренд Феро

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции