×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ТЕРМИА КОНВЕКТОР 2,5КЊ

2.990 ден

Количина:

Опис


ТЕРМИА КОНВЕКТОР 2,5КЊ

Карактеристики


Моќност 2,5КЊ
Бренд термиа

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции