×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

БОШ АГОЛНА БРУСИЛКА ГВС 9-115 С СО РЕГУЛАЦИЈА

  • Категорија: Брусалки
  • Производител: БОШ
  • Шифра: 09041905
  • Баркод: 316514086098

ГВС 9-115 С СО РЕГУЛАЦИЈА

5.355 ден 6.300 ден

Заштедувате 945 ден.

Количина:

Опис

Моќност - 900W
Вртежи - 2.800-11.000 min-1
Пречник Ф - 115
Тежина - 1,9 кг.

Карактеристики

Бренд Бош

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции