×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ГЕНУКС СКАРА НА ПЛИН 4+1 ЕЛЕГАНТ 4+1

ЕЛЕГАНТ 4+1

35.990 ден

Количина:

Опис

Идеална за вашиот двор.
Скарата има 4 главни горилници и 1 страничен, излезна моќност 16,8kW.
Плочата за скара е изработена од леано железо, димензии 640mm X 420 mm.
Горилникот и мрежата за загревање се изработени од не’рѓосувачки челик, а исто така е инсталиран и сад за маснотии. Капакот има вграден термометар и метална рачка, контролната табла е изработена од не’рѓосувачки челик со 5 копчиња изработени од ABS.
Скарата е на тркала. Капакот и вратничките се сребрени, додека горилникот и страничните полици се во црна боја. Скарата не доаѓа со цевка и регулатор.

Димензија 132cm х 54cm х 115 cm


Карактеристики

Моќност 16,8кw
Бренд Генукс

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции