×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
БОШ ДЕТЕКТОР ГМС 100 ЗА ИНСТАЛАЦИЈА И МЕТАЛ

ЗА ИНСТАЛАЦИЈА И МЕТАЛ

6.690 ден

Количина:

Опис

Дополнителни податоци Макс длабочина на откривање 100 мм Длабочина на откривање, магнетски метал, макс. 100 мм Длабочина на откривање, не-магнетски метал, макс. 80 мм Длабочина на откривање, кабли под напон, макс. 50 мм Заштита од прашина и прскање IP 54 Напојување 1 x 9 V 6LR61 Автоматско деактивирање, прибл. 5 минути Тежина, прибл. 0,26

Карактеристики

Бренд Бош

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции