×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-20%

ДЕКОРИС ГАРНИТУРА МАСА+ 2 СТОЛА МАРБЕЛА БЕЛА

2 СТОЛА МАРБЕЛА БЕЛА

5.832 ден 7.290 ден

Заштедувате 1.458 ден.

Опис


Комплетот Марбела вклучува маса и две столици од полипропилен.
Димензии табела (fi / v): 50/45 см. Димензиона маса (g / w / h): 67/75/79 cm.


Карактеристики


Бренд Декорис

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции