×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
НГ ЕЛКА 150 СМ НОРВИЧ СО ШИШАРКИ ЗЕЛЕНА

ШИШАРКИ ЗЕЛЕНА

3.990 ден

Количина:

Опис

Новогодишна елка Norwich Pine, висина 150 cm, зелена, изработена од пластика, со додатоци од шишарки.
Лесна инсталација и расклопување.
Погоден за помали простори.
Атрактивен изглед.
Поради својата привлечна големина, корпата Norwich Pine од зелена пластика во зелена боја и висока 150 cm е погодна и за помали простори.
Елката лесно се поставува и расклопува. Украсете го со избрани новогодишни украси и
внесете ја магијата на празничната сезона во вашиот дом.

Карактеристики

Боја Зелена
Димензија 150цм
Бренд Меркур

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции