×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
НГ ЕЛКА 180 СМ КВИНСЛЕНД ЗЕЛЕНА

ЗЕЛЕНА

13.190 ден

Опис

Зелена елка Queensland Fir, висина 180 cm, изработена од пластика, без украс.
Лесна инсталација и расклопување.
Атрактивен изглед.
Осветлете го вашиот дом со корпа елка од елка од Квинсленд направена од зелена пластика и висока 180 см.
Лесно можете да поставите новогодишна елка, а со додавање на новогодишни украси,
таа ќе ја наслика магијата на празничната сезона во вашиот дом.


Карактеристики

Боја Зелена
Димензија 180цм
Бренд Меркур

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции