×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
НГ ЕЛКА 180 СМ НОРВИЧ СНЕЖНА СО ШИШАРКИ

СНЕЖНА СО ШИШАРКИ

7.390 ден

Опис

Вештачка елка покриена со снег со шишарки од Норвич, високи 180 см, зелена.
Лесна инсталација и расклопување.
Атрактивен изглед.
Квалитетна изработка.
Осветлете го вашиот дом со елка покриена со снег Норвич Пајн со додавање на зелени шишарки во зелена боја и висина од 180 см.
Елката лесно може да се постави и расклопи. Украсете го со избрани новогодишни
лапмпиони и украси и внесете ја магијата на празничната сезона во вашиот дом.


Карактеристики

Боја Ледена
Димензија 180цм
Бренд Меркур

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции