×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
НГ ЕЛКА ПВЦ 155 СМ СЛИМ ЛАЈН ЗЕЛЕНА

ЛАЈН ЗЕЛЕНА

3.190 ден

Опис

Тесна елка Slim Line изработена од пластика во темно зелена боја, висина 155 cm, без украс.
Лесна инсталација и расклопување.
Можност за повеќекратна употреба.
Тенок дизајн.
Елката Slim Line изработена од зелена пластика и висока 155 cm е погодна за помали простори поради својата витка линија.
Лесно можете да поставите новогодишна елка, а со додавање на новогодишни лампиони и украси, таа ќе ја долови
магијата на празничната сезона во вашиот дом.


Карактеристики

Боја Зелена
Бренд Меркур
Димензија 155цм

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции