×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
НГ ЕЛКА ПВЦ 230 ЦМ НОРВЕШКА

НОРВЕШКА

8.190 ден

Количина:

Опис

Норвешка корпа Новогодишна смрека од пластика, висина 230 см, зелена, без украс.
Лесна инсталација и расклопување.
Можност за повеќекратна употреба.
Зачинете го вашиот простор со корпа зелена божиќна смрека во зелена боја и висина од 230 см. Новогодишната смрека може лесно да се постави и демонтира.
Украсете го со избрани новогодишни украси и внесете ја магијата на празничната сезона во вашиот дом.


Карактеристики

Боја Зелена
Бренд Меркур
Димензија 230цм

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции