×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
НГ ЕЛКА ПВЦ 155 ЦМ БЕЛА СЛИМ ЛАЈН

СЛИМ ЛАЈН

3.490 ден

Количина:

Опис

Тесна новогодишна смрека Slim Line од пластика во бела боја, висина 155 cm, без украс.
Лесна инсталација и расклопување.
Можност за повеќекратна употреба.
Тенок дизајн.
Новогодишната spruce Slim Line изработена од пластика во бела боја и висина 155 cm е погодна за помали простори поради својата витка линија.
Можете лесно да поставите новогодишна смрека, а со додавање на новогодишни гроздови и украси,
таа ќе ја замисли магијата на празничната сезона во вашиот дом.

Карактеристики

Бренд Меркур

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции