×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
МОНТАЖНА СТАЛАЖА ЕО 2000Х900Х300 5 ПОЛИЦИ

  • Категорија: Градежништво
  • Производител:
  • Шифра: 03800448
  • Баркод: 200003800448

2000Х900Х300 5 ПОЛИЦИ

6.300 ден

Количина:

Опис

Монтажна сталажа со 5 полици за распорадување на вашата роба.


Карактеристики

Димензија 2000x900x300

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции