×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-5%

ЕКОСПАР АЛБА 18 КЊ КОТЕЛ НА ПЕЛЕТИ ПАРНО

КОТЕЛ НА ПЕЛЕТИ ПАРНО

Достава 690 мкд.

72.190 ден 75.990 ден

Заштедувате 3.800 ден.

Количина:

Опис


Печка co можност за поврзување со систем за парно греење за површини до 120 м2 *

Карактеристики


Моќност 18kw
Бренд Екоспар
Тежина 140 кг
Димензија 58,5см/55,5см/93см

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции